Červen 2008

Zpráva pro vás

15. června 2008 v 8:15 | trenérkaM
Zpráva pro vás
Ahojky já bych vám chtěla jen říci že se teď nebudu tolik věnovat blogu protože budu mít hlodavce Osmáka degu a tak sem mamce slíbila že se budu o něj hodně starat budu ho mít v pondělí jinak soutěž pokračuje takže doufám že mi budete zasílat obrázky vašich simů z dvojky ale mklidně i z jedničky . JInak tu čekejte informace o mě a přidám rubriky o Osmácích degu takže se máte na co těšit zatím papapapa. V případě dotazů pište na mejl M.Samiecova@seznam.cz .

The sims 2

12. června 2008 v 18:41 | trenérkaM |  The sims 2
The sims 2
The sims 2 je velmi populární hra která je nejprodávanější na světě už si jí koupilo přes 100 000 000 milionu lidi .Tato hra je velmi velmi velmi dobrá grafika a trojrozměrné rozlišení mluví za sebe .tato hra okouzlí každého hráče který tyto simulátori bere k srdci tento simulátor života je velmi dobře vytvořen tento výtvor je už vytvořen od roku 2006 takže je už starý 2 roky. The sims 2 jak bych to řekla je takový ze všemi vymioženostmy ale ještě větší podíl je takový že samozřej´mě se vydalo i spousta datadisků kolekcí a teď aktuálně i příběhů. tyto vytvori si všichni ceníme ale the sims 2 nemizí v utropách the sims 3 protože už se vymíšlí další datdisky pro the sims 2 aktuálně"život v bytě".Takto bych vám řekla o the sims 2 že tento repertuál je velmi populární skvěle hratelný a já mu osobně a jeho datadiskům dávám 95% Také vás prosím ať mi pošlete na mejl vaše názory a procenta která by ste dali The sims 2 nebo mi to spíše napiště do komentíku.

The sims 2 cracky na ....

9. června 2008 v 16:02 | trenérkaM-símík123 |  Cracky do the sims 2 a jeho kolekcích,datadiscích
The sims 2 cracky na .....
Tak že já nejsem žádný garner který sem dává nelegálně cracky ale mám tu pro vás odkaz kde najdete né jen na the sims 2 a datadisky kolekce atd.. ale na jiné hry cracky ale je tu jediná potíž že je to anglická stránka takže doufám že se na teto stránce vyznáte ale to už je na vás .
Tak TaDY jE TeN oDkAz ::http://www.Gamecopyworld.com
Na této stránce si najdete vše potřebné.